JCNL01813400 Bolsena
JUST CAVALLI

JCNL01813400 Bolsena

Шифра на артикл: 28167
Šifra proizvođača: Bolsena
0 МКД
5.690 МКД
5.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
5.790 МКД