2780787 CONTRAST LINK
TOMMY HILFIGER

2780787 CONTRAST LINK

Шифра на артикл: 28012
Šifra proizvođača: CONTRAST LINK
0 МКД
5.590 МКД
5.031 МКД
Заштеда: 559 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 37
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28854
1.701 МКД
Заштеда 10%
1.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28851
1.161 МКД
Заштеда 10%
1.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28769
1.881 МКД
Заштеда 10%
2.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28609
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД