35000341 ELONGATED DROPS
CALVIN KLEIN

35000341 ELONGATED DROPS

Шифра на артикл: 27910
Šifra proizvođača: ELONGATED DROPS
0 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+25
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30698
5.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30598
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30589
1.890 МКД