2790530 MONOGRAM
TOMMY HILFIGER

2790530 MONOGRAM

Шифра на артикл: 27867
Šifra proizvođača: MONOGRAM
0 МКД
4.890 МКД
4.401 МКД
Заштеда: 489 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27862
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 27881
5.841 МКД
Заштеда 10%
6.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 27375
1.071 МКД
Заштеда 10%
1.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26991
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД