35000450 ELONGATED DROPS
CALVIN KLEIN

35000450 ELONGATED DROPS

Шифра на артикл: 27918
Šifra proizvođača: ELONGATED DROPS
0 МКД
5.090 МКД
4.581 МКД
Заштеда: 509 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 38
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28609
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28628
6.561 МКД
Заштеда 10%
7.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28517
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28408
6.741 МКД
Заштеда 10%
7.490 МКД