35000448D ELONGATED DROPS
CALVIN KLEIN

35000448D ELONGATED DROPS

Шифра на артикл: 27917
Šifra proizvođača: ELONGATED DROPS
0 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28190
4.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28200
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28201
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 27921
6.590 МКД