1580496M LUKE
HUGO BOSS

1580496M LUKE

Шифра на артикл: 27883
Šifra proizvođača: LUKE
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Кафеава, Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28275
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 27882
6.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 26593
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 25096
3.990 МКД