1580494M ARES
HUGO BOSS

1580494M ARES

Шифра на артикл: 27881
Šifra proizvođača: ARES
0 МКД
6.490 МКД
5.841 МКД
Заштеда: 649 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27862
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 27867
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 27375
1.071 МКД
Заштеда 10%
1.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 26991
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД