35000571 BOLD LEATHERS
CALVIN KLEIN

35000571 BOLD LEATHERS

Шифра на артикл: 27928
Šifra proizvođača: BOLD LEATHERS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28869
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 28669
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 28655
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28660
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД