JF01321791 505 CLASSICS
FOSSIL

JF01321791 505 CLASSICS

Шифра на артикл: 12407
0 МКД
2.890 МКД
1.734 МКД
Заштеда: 1.156 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Дијаметар на прстен 17
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прстен 18638
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18637
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18636
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18635
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
string(0) ""
string(0) ""