2780759 MINIMAL HEARTS
TOMMY HILFIGER

2780759 MINIMAL HEARTS

Шифра на артикл: 26762
Šifra proizvođača: MINIMAL HEARTS
0 МКД
4.890 МКД
4.401 МКД
Заштеда: 489 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 550+50
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Додадено во омилени
2.061 МКД
Заштеда 10%
2.290 МКД