BHKB140 CHAKRA
BROSWAY

BHKB140 CHAKRA

Шифра на артикл: 26709
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
1.554 МКД
Заштеда: 1.036 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Златна, Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26975
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД