WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
SAHL17012 NATURA
SAHL17012 NATURA
SAHL17012 NATURA
SAHL17012 NATURA
MORELLATO

SAHL17012 NATURA

Шифра на артикл: 12326
Šifra proizvođača: NATURA
0 МКД
4.890 МКД
2.934 МКД
Заштеда: 1.956 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 16,5
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 19349
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19348
2.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19340
3.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19339
3.090 МКД
string(0) ""
string(0) ""