WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
SAHL15 NATURA
SAHL15 NATURA
SAHL15 NATURA
SAHL15 NATURA
MORELLATO

SAHL15 NATURA

Шифра на артикл: 12325
Šifra proizvođača: NATURA
0 МКД
6.190 МКД
3.714 МКД
Заштеда: 2.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кристал, Челик
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Тетово Центар, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 19804
2.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 19802
1.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 19801
1.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 19800
1.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""