EGS2534221 SENTIMENTAL LOGO
EGS2534221 SENTIMENTAL LOGO
EGS2534221 SENTIMENTAL LOGO
EGS2534221 SENTIMENTAL LOGO
EMPORIO ARMANI

EGS2534221 SENTIMENTAL LOGO

Шифра на артикл: 26026
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL LOGO
0 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на обетки (mm) 10
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall