EG3385221 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EG3385221 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 26025
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Сребро
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26743
10.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 24634
8.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 24638
8.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 24037
10.290 МКД