SAVO30 BAGLIORI
SAVO30 BAGLIORI
SAVO30 BAGLIORI
SAVO30 BAGLIORI
SAVO30 BAGLIORI
SAVO30 BAGLIORI
MORELLATO

SAVO30 BAGLIORI

Шифра на артикл: 25932
Šifra proizvođača: BAGLIORI
0 МКД
4.290 МКД
2.574 МКД
Заштеда: 1.716 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 380+50
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар

Слични производи

Додадено во омилени
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД
Додадено во омилени
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД