CIAGB0000903 STRINGS
CERRUTI 1881

CIAGB0000903 STRINGS

Шифра на артикл: 25445
Šifra proizvođača: STRINGS
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 180+30
Боја на накит Зелена, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28670
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 26591
4.890 МКД