SAVO03 BAGLIORI
SAVO03 BAGLIORI
SAVO03 BAGLIORI
SAVO03 BAGLIORI
SAVO03 BAGLIORI
SAVO03 BAGLIORI
MORELLATO

SAVO03 BAGLIORI

Шифра на артикл: 25311
Šifra proizvođača: BAGLIORI
0 МКД
4.890 МКД
4.401 МКД
Заштеда: 489 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 380+50
Боја на накит Златна, Повеќе бои
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
7.911 МКД
Заштеда 10%
8.790 МКД