JCRG01063307 Linea Animalier
JUST CAVALLI

JCRG01063307 Linea Animalier

Шифра на артикл: 25012
Šifra proizvođača: Linea Animalier
0 МКД
5.190 МКД
2.595 МКД
Заштеда: 2.595 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Метал, Циркони
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28857
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 27921
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26315
2.795 МКД
Заштеда 50%
5.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26314
2.795 МКД
Заштеда 50%
5.590 МКД