BHK396 CHAKRA
BROSWAY

BHK396 CHAKRA

Шифра на артикл: 24693
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на алка (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30360
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 30266
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 29778
6.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 29494
2.390 МКД