БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MKJ7834710 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ7834710 PREMIUM

Шифра на артикл: 23815
Šifra proizvođača: PREMIUM
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara