БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MKJ7836710 508 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ7836710 508 PREMIUM

Шифра на артикл: 23817
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
8.790 МКД
8.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 24402
3.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 24284
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 24283
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 23818
8.790 МКД