БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
MKJ7835710 PREMIUM
MKJ7835710 PREMIUM
MKJ7835710 PREMIUM
MKJ7835710 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ7835710 PREMIUM

Шифра на артикл: 23816
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
17.690 МКД
17.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Должина на накит (mm) 400
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД