БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK93 CHAKRA
BROSWAY

BHK93 CHAKRA

Шифра на артикл: 23673
Šifra proizvođača: CHAKRA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на алка (mm) 70
Боја на накит Виолетова, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara