БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PEAGB2120001 SKIVE
POLICE

PEAGB2120001 SKIVE

Шифра на артикл: 23042
Šifra proizvođača: SKIVE
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сребрена, Тегет, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21020
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 20018
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 19331
3.090 МКД
Количина: 1