БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PEAGB2120001 SKIVE
POLICE

PEAGB2120001 SKIVE

Шифра на артикл: 23042
Šifra proizvođača: SKIVE
0 МКД
4.290 МКД
3.861 МКД
Заштеда: 429 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сребрена, Тегет, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 20018
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 19331
2.781 МКД
Заштеда 10%
3.090 МКД
Количина: 1