БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM402 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM402 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 23003
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
990 МКД
891 МКД
Заштеда: 99 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 16
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
981 МКД
Заштеда 10%
1.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
891 МКД
Заштеда 10%
990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
351 МКД
Заштеда 10%
390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
891 МКД
Заштеда 10%
990 МКД
Количина: 1