БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHKL01 CHAKRA
BROSWAY

BHKL01 CHAKRA

Шифра на артикл: 22995
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
2.331 МКД
Заштеда: 259 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 440
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.331 МКД
Заштеда 10%
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.331 МКД
Заштеда 10%
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.331 МКД
Заштеда 10%
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.431 МКД
Заштеда 10%
1.590 МКД
Количина: 1