БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHKB013 CHAKRA
BROSWAY

BHKB013 CHAKRA

Шифра на артикл: 22975
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
3.390 МКД
3.051 МКД
Заштеда: 339 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22905
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22888
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22875
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22874
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1