БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03847040 VINTAGE CASUAL
JF03847040 VINTAGE CASUAL
JF03847040 VINTAGE CASUAL
JF03847040 VINTAGE CASUAL
FOSSIL

JF03847040 VINTAGE CASUAL

Шифра на артикл: 22952
Šifra proizvođača: VINTAGE CASUAL
0 МКД
3.090 МКД
2.781 МКД
Заштеда: 309 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 180-195
Боја на накит Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23044
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22508
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22405
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22070
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Количина: 1