БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JUBE01161JWRHT/U ROUND HARMONY
GUESS

JUBE01161JWRHT/U ROUND HARMONY

Шифра на артикл: 22892
Šifra proizvođača: ROUND HARMONY
0 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 12
Боја на накит Сребрена
Сезона FW21
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22912
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22910
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22908
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22891
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1