SAUN11 PASSIONI
SAUN11 PASSIONI
SAUN11 PASSIONI
SAUN11 PASSIONI
SAUN11 PASSIONI
SAUN11 PASSIONI
MORELLATO

SAUN11 PASSIONI

Шифра на артикл: 22873
Šifra proizvođača: PASSIONI
0 МКД
2.990 МКД
2.691 МКД
Заштеда: 299 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22875
2.421 МКД
Заштеда 10%
2.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 21314
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД