БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAUQ17 INCONTRI
MORELLATO

SAUQ17 INCONTRI

Шифра на артикл: 22867
Šifra proizvođača: INCONTRI
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23282
4.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23231
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23229
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22980
3.590 МКД
Количина: 1