БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAUN10 PASSIONI
MORELLATO

SAUN10 PASSIONI

Шифра на артикл: 22861
Šifra proizvođača: PASSIONI
0 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 10
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22912
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22910
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22909
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22908
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1