БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03813791 VAL
JF03813791 VAL
JF03813791 VAL
JF03813791 VAL
FOSSIL

JF03813791 VAL

Шифра на артикл: 22747
Šifra proizvođača: VAL
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 165-195
Боја на накит Роуз Голд
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22577
3.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22064
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21858
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 20965
8.790 МКД
Количина: 1