PJ.25729BLC/02-L ALLIGATOR
POLICE

PJ.25729BLC/02-L ALLIGATOR

Шифра на артикл: 11983
0 МКД
4.290 МКД
2.574 МКД
Заштеда: 1.716 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кожа, Челик
Достапност Палма Мол, Куманово, Тетово Центар, OUTLET Аеродром, OUTLET Беверли Хилс