БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JTBTRG-J429 Triple
ROSEFIELD

JTBTRG-J429 Triple

Шифра на артикл: 22623
Šifra proizvođača: Triple
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 165-195
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22888
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22632
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22629
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22580
3.190 МКД
Количина: 1