БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JTHSCG-J426 Sunray
ROSEFIELD

JTHSCG-J426 Sunray

Шифра на артикл: 22620
Šifra proizvođača: Sunray
0 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 12
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22986
1.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22947
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22946
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22885
2.390 МКД
Количина: 1