БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1491710 KARIANA
SKJ1491710 KARIANA
SKJ1491710 KARIANA
SKJ1491710 KARIANA
SKAGEN

SKJ1491710 KARIANA

Шифра на артикл: 22585
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на обетки (mm) 8
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 23291
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 23281
3.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 23219
1.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22986
1.590 МКД
Количина: 1