БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1490040 KARIANA
SKJ1490040 KARIANA
SKJ1490040 KARIANA
SKJ1490040 KARIANA
SKAGEN

SKJ1490040 KARIANA

Шифра на артикл: 22584
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на обетки (mm) 8
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22619
1.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22617
1.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22616
1.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22614
1.290 МКД