БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1485791 ELIN
SKJ1485791 ELIN
SKJ1485791 ELIN
SKJ1485791 ELIN
SKAGEN

SKJ1485791 ELIN

Шифра на артикл: 22583
Šifra proizvođača: ELIN
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22590
6.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22589
6.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22582
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 19206
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД