БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBH00970500 Logo Perla
JUST CAVALLI

JCBH00970500 Logo Perla

Шифра на артикл: 22504
Šifra proizvođača: Logo Perla
0 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Брош
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Брош 22503
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22502
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22484
3.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22483
3.790 МКД
Количина: 1