БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCNL01010100 Pantera
JUST CAVALLI

JCNL01010100 Pantera

Шифра на артикл: 22492
Šifra proizvođača: Pantera
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 500+50
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1