БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG01010208 Pantera
JUST CAVALLI

JCRG01010208 Pantera

Шифра на артикл: 22489
Šifra proizvođača: Pantera
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 23298
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 23297
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 23285
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 23284
2.390 МКД
Количина: 1