БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBH00950300 Sempre
JUST CAVALLI

JCBH00950300 Sempre

Шифра на артикл: 22484
Šifra proizvođača: Sempre
0 МКД
3.790 МКД
3.411 МКД
Заштеда: 379 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Брош
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Брош 22504
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22503
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22502
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22483
3.411 МКД
Заштеда 10%
3.790 МКД
Количина: 1