БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PEAGN2120211 TRIBAL EDGE
POLICE

PEAGN2120211 TRIBAL EDGE

Шифра на артикл: 22409
Šifra proizvođača: TRIBAL EDGE
0 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.990 МКД
Количина: 1