БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBR79028-56 G SHINE
GUESS

UBR79028-56 G SHINE

Шифра на артикл: 22102
Šifra proizvođača: G SHINE
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Достапност Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22901
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22900
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22896
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22886
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1