БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03693791 VINTAGE MOTIFS
JF03693791 VINTAGE MOTIFS
JF03693791 VINTAGE MOTIFS
JF03693791 VINTAGE MOTIFS
FOSSIL

JF03693791 VINTAGE MOTIFS

Шифра на артикл: 22064
Šifra proizvođača: VINTAGE MOTIFS
0 МКД
3.090 МКД
2.781 МКД
Заштеда: 309 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Роуз Голд
Сезона SS21
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22747
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22577
3.411 МКД
Заштеда 10%
3.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21858
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 20965
7.911 МКД
Заштеда 10%
8.790 МКД
Количина: 1