САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1444791 505 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1444791 505 AGNETHE

Шифра на артикл: 21860
Šifra proizvođača: AGNETHE
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Роуз Голд
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 25019
3.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 25012
5.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 25013
5.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 25018
3.890 МКД